Belde belediye başkan adayları tanıtıldı

15.11.2013 11:25:00Yorum

Ak Parti Belde belediye başkan adayları için tanıtım töreni düzenlendi...

 

 

Ak Parti Belde belediye başkan adayları için tanıtım töreni düzenlendi. Beyköy, Boğaziçi ve Konuralp Beldesi'ndeki toplam 15 aday adayı Düzce Belediyesi  Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.

Tanıtım törenine il başkanı Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkanı İsmail Bayram, il belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partili de katıldı.

Tanıtım töreninde Beyköy Beldesi aday adayları Ali Usta, Hasan Çam, Hakan Uykusuz ve Osman Kılıç, Boğaziçi Beldesi Aday Adayları, Davut Karaduman, Hüseyin Altınışık, , Hüseyin Atik, İbrahim Ercan, Mehmet Alemdar, , Savaş Uzun ve Salih Çavuş, Konuralp Belde Belediye Başkan Aday Adayları, Erdoğan Özcan, İmran Aktepe, Talip Çabukoğlu ve Yusuf Ercan birer konuşma yaparak hem kendilerini tanıttılar hem de projelerinden bahsettiler.

Hiçbir belediyeyi kaybetme lüksümüz yok

Törende konuşan il başkanı Metin Kaşıkoğlu ise seçimlerin önemine değinerek, Başbakanımızın önüne 11 de 11 yaparak çıkmak istiyoruz. Hiç bir beldeyi kaybetme lüksümüz yok. Kaybedersek sihir bozulur. Biz 11'de 11 yapıp görevimizi yerine getireceğiz. Bunun içinde birlik beraberlik içinde var gücümüzle çalışmak zorundayız dedi.

Aday tanıtımının sonunda aday adayları tek tek söz verdi ve hangi aday adayı olursa olsun Ak Parti için var gücümüzle seçimi kazanmak için çalışacağız diyerek taahhütte bulundular.

 


YORUMLAR (Toplam 1 yorum)

ali karataş  (2013-12-22 16:15:21)Tüm adaylara başarılar dileyerek acı bir haberi de söylemek isterim. Sayın Ömer Altınok Kurmuş olduğu belediyeyi tekrar geri alacağını ve çok güzel çalışacağını tahmin ediyorum. Maalesef AKP kazanamayacak diye düşünüyorum ve Ömer Altınok halkın desteği tamdır kimsenin şüphesi olmasın bende destekliyorum hayırlı olsun . Benim yüzümden kaybettiği başkanlığı tekrar ona vermek gerekir diyorum hayırlı olsun. Benden söylemesi ister inanın ister inanmayın. Başkanlık Ömerbeye yakışır.saygılarımla


Yorum yazın !

Yorum