Bolu’da yollar kapalı, İstikamet Düzce!

13.11.2013 18:00:00Yorum

Bolu'nun tüm doğal güzelliklerini bir arada yansıtan Bolu Yedigöller Doğal Tabiat Park'ına Bolu merkezden giden yollar, yol yapım çalışması nedeniyle kapandı...

 

Bolu'nun tüm doğal güzelliklerini bir arada yansıtan Bolu Yedigöller Doğal Tabiat Park'ına Bolu merkezden giden yollar, yol yapım çalışması nedeniyle kapandı. Bu nedenle Yedigöller’e gitmek isteyen vatandaşlar Düzce istikametinden Yedigöller’e gidebilecek.

Her yıl birçok ziyaretçiyi barındıran, doğal güzellikleriyle insanları kendine hayran bırakan Yedigöller Tabiat Park'ının son derece bozuk olan yolları, her yıl hem sürücüleri zor durumda  bırakıyor hem de bir çok kazaya davetiye çıkartıyordu. Bozuk olan yollar nedeniyle birçok şikayet alan Bolu Orman İşletme Müdürlüğü, şikayetleri göz önünde bulundurarak Bolu merkezden Yedigöller'e giden yolu yol yapım çalışması nedeniyle trafiğe kapattı.

BU LEVHAYA DİKKAT!

Yedigöller yolunun hemen başına bir bilgilendirme levhası koyan Bolu Orman İşletme Müdürlüğü, levha üzerine Yedigöller'e giden yolun yol yapım çalışması nedeniyle trafiğe kapalı olduğunu belirtirken, sürücüler için alternatif yolları levha üzerinde sıraladı.

İŞTE O ALTERNATİF YOLLAR

Yedigöller'e Bolu merkezden gidilen yolun kapanması ile birlikte, Yedigöller'e gitmek isteyen araç sürücüleri, Yeniçağ, Mengen, Dirgine, Düzce ve Yığılca üzerinden trafiğe açık olan yolları kullanıp Yedigöller'e ulaşabilirler.

Haber: E.BEKTAŞ
İlk yorum yapan siz olun!

Yorum