Muncurlu göletinde intihar

31.03.2013 12:12:25Yorum

Bu sabah saatlerinde Muncurlu Devlet Hastanesi yanında bulunan gölette bir cesed bulundu...

Muncurlu Gölet’inde ikinci ölüm vakası meydana geldi. 75 yaşında ki bir şahıs, ayağına taş bağlayarak ölüme gitti. Yaşlı adam, intihar ettiği yerin yanında bulunan ağaca astığı kağıtta, “Beni Muncurlu’ya gömün” yazdı.

Edinilen bilgilere göre, Muncurlu Köyü’nde bulunan göletin yanına giden 75 yaşında ki Sami Özdemir isimli yaşlı adam, uzun süre gölet kenarında oturdu. Maddi durumu oldukça iyi olan Sami Özdemir, daha sonra ayağına taş bağlayarak, Muncurlu Göleti’nin içine kendisini bıraktı. Göletin etrafında bulunan vatandaşlar, yaşlı adamın gölete girdiğini görünce kurtarmak için harekete geçtiler. Fakat, gölün içinden çıkarılan Sami Özdemir’in hayatını kaybettiği anlaşıldı. 

Sami Özdemir, gölete girdiği yerin yanında bulunan ağaca ise “Beni Muncurlu’ya gömün” yazılı bir kağıt bıraktı. Olay yerine gelen jandarma ekipler çevre güvenliği alırken, Cumhuriyet Savcısı ise olay yerinde inceleme yaptı. Yaşlı adamın neden öldüğü ile ilgili ise araştırma devam ederken, Sami Özdemir’in cesedi, Atatürk Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

 

 


YORUMLAR (Toplam 1 yorum)

zeynep  (2014-06-07 10:27:00)ALAH RAHMET EYLESİN


Yorum yazın !

Yorum