Naci Dinç: Cumayeri’nin AB normlarına uygun bir kent olması için çalışacağım

08.11.2013 10:55:04Yorum

AK Parti Cumayeri Belediye Başkanı Aday Adayı Naci Dinç, ilçeyi Avrupa Birliği normlarında bir kent haline getirmek istediğini söyledi...

AK Parti Cumayeri Belediye Başkanı Aday Adayı Naci Dinç, ilçeyi Avrupa Birliği normlarında bir kent haline getirmek istediğini söyledi.

Yöneticilik deneyimi ve tecrübeleri ile aday olduğunu belirten İl Özel İdaresi Bilgi İşlem Müdürü Naci Dinç ilçede yaşayan vatandaşların refah seviyesinin yükseltilmesini amaçladığını ifade ederek iş seçeneklerinin çoğaltılması için çevreye uyumlu organize sanayi bölgesi kuracağını dile getirdi. Ayrıca İmar alanlarının genişletilerek AB normlarına uygun bir kent haline getireceği sözünü veren Naci Dinç, “Uzun yıllar devlet kademelerinde birçok farklı görevler yapmış tecrübeli bir yönetici olup Cumayeri Belediye başkanlığına talibim” dedi.

Naci Dinç Kimdir?

Babasının İmam Hatip görevi nedeniyle 1958 yılında Sakarya Dağdibi köyünde doğdu. İlkokulu Cumayeri Ordulu Karadere Köyünde, Ortaokulu Gümüşova Ortaokulunda, liseyi Bolu Atatürk lisesinde bitirdi. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümüne devam etmektedir. 1985 yılında Bolu Defterdarlığı Akçakoca Müdürlüğünde göreve başladı. 1992 Çilimli Mal Müdürlüğüne, 1993 yılında Gölyaka İlçe Özel İdare Müdürlüğüne, 1995 yılında Çilimli İlçe Özel İdare Müdürlüğüne İlçe Özel İdare Müdürü olarak atandı. 17 Ağustos 1999 depreminden sonra 27 Aralıkta Düzce Kriz Merkezinde, prefabrike alt yapısında görevlendirildi. Düzce’nin il olmasıyla 19 Eylül 2000’de Düzce İl Özel İdaresi Gelir Müdürü olarak, 24 Ağustos 2005 yılında Emlak İstimlak Müdürü, 30 Nisan 2009 da Çevre Koruma Müdürü, 2009 yılında Ruhsat Denetim Müdürü, 9 Kasım 2010 yılında Bilgi İşlem Müdürü olarak atandı, halen Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapmakta olan Naci Dinç 3 çocuk babası.
İlk yorum yapan siz olun!

Yorum