Toprak Medikal alanında uzmanlaşıyor

01.10.2013 13:14:00Yorum

Cedidiye Mahallesi’nde faaliyet gösteren ve 10 yıldır medikal işi ile uğraşan Filiz Toprak Ünal’ın sahibi olduğu Toprak Medikal, alanında uzmanlaşırken...

Cedidiye Mahallesi’nde faaliyet gösteren ve 10 yıldır medikal işi ile uğraşan Filiz Toprak Ünal’ın sahibi olduğu Toprak Medikal, alanında uzmanlaşırken tüm medikal sarf malzemelerini ve özel ürünleri bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca SGK ile anlaşması olan Toprak Medikal hastalara da kolaylık sağlıyor.

Toprak Medikal, sahibi Filiz Toprak Ünal’ın koordinesinde hizmet veriyor. Toprak Medikal’de medikal anlamda her türlü sarf malzemesi bulunuyor. Ayrıca yatan hastalar için hasta bakım ürünleri, hamile bayanlar için özel ayakkabı ve terlikle ile özel ürünler Toprak Medikal’de satışa sunuluyor. Büyük ve çocuklar için özel ve kaliteli ortopedik ayakkabıların da bulunduğu medikal mağazasında çocukların ortopedik ayakkabılarının masrafları SGK’dan karşılanıyor.

Tüm ürünler kaliteli

Toprak Medikal’de özellikle ortopedik hastaların rahat etmesi için Almanya’dan getirtilen kaliteli ürünler kullanılıyor. Deve ve tavşan tüyünden yapılan korseler, özel derilerden yapılan ayakkabılar zaten hasta ve sağlıksız olan kişilere veriliyor ve iyileşme süreçleri daha hızlı ilerliyor. Ayrıca sağlık çalışanları için yine kaliteli ve özel marka ürünler satışa sunuluyor. Hemşire ve doktorlar için önlük ve formalar da Toprak Medikal’de bulunabiliyor.

SGK ile anlaşmaları var

Toprak Medikal’in SGK ile yaptığı anlaşma sayesinde hastalar ihtiyacı olan sarf malzemelerini kolayca temin edebiliyorlar. Bu sayede maddi durumu olmayan ancak ortopedik sarf malzemesine ihtiyacı olan hastalar malzemelerini aldıktan sonra bir rapor ile harcadıkları parayı SGK’dan tahsil edebiliyorlar.

Su artıma sistemi dahi var

Toprak Medikal’de su arıtma sistemleri satışı da yapılıyor. Sağlıksız çeşme suyu içmek istemeyen ve damacana satın alan vatandaşlara bu arıtma sistemleri öneriliyor. Sistem uzman kişilerce evlere monte ediliyor, daha sonra periyodik bakımları yine uzman kişiler tarafından düzenli olarak yapılıyor.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz

Toprak Medikal Sahibi olan Filiz Toprak Ünal, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını ifade ederek “Zaten bize gelen insanlar ortopedik rahatsızlığı olan insanlardan oluşuyor. Bu sebeple psikolojileri de oldukça etkilenmiş durumda. Bizde kendilerine güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunarak öncelikle psikolojik olarak rahatlamalarını sağlıyoruz. Daha sonra doktorların önerdiği biçimde gerekli olan malzemeleri kendilerine temin ediyoruz” dedi.

Toprak Medikal Cedidiye Mahallesi Kazım Demir Sokak Kazım Demir İş Hanı arkasında hizmet veriyor. Ayrıca vatandaşlar 0 380 523 50 03 ve 0 545 523 50 03 nolu telefonlardan ulaşabiliyorlar. 


YORUMLAR (Toplam 4 yorum)

izzet uysal  (2014-10-01 16:00:30) Düzcemizin saglıklı yaşamda ihtiyacı olan toprak medikal hizmetin gülen yüzü.

köşem  (2014-08-23 17:44:59)Çokta güzel bit çalışma olmuş.

celil bulut  (2014-08-05 23:16:47)Patronluk sana çok yakışıyor hayırlı uğurlu olsun

gokhan  (2014-04-11 11:03:50)Tesekkurler toprak medikal ilginiz alakanizdan dolayi


Yorum yazın !

Yorum