Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:29] İYİ Mİ OLDU ? KÖTÜ MÜ OLDU ? -- [17:10] Akçakoca’da yeni alınan 4 otobüs hizmete girdi -- [15:48] 8 şehir arasında Düzce’de var mı? -- [15:48] İnternet Sayfası 4 Dilde Hizmet Sunuyor -- [15:09] Operasyonda yakalandılar -- [14:57] Jandarma tır ve kamyonları denetledi -- [14:47] Düzce şehit müdürü unutmadı -- [14:35] AK Parti şemayı oluşturdu -- [14:13] Düzce’nin yeşil alanları doğal bir laboratuvar olacak -- [14:09] TEVE 2’DE DÜZCE RÜZGARI --
Yazarlar
Köşe yazılarıma yapılan yorumlar!
İlhami Atasever

İlhami Atasever

14.11.2017 - 09:09
215 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

İlyas Çelebi rumuzu ile gelen yorum: Düzce sorunlar şehri olmuş. Keleş gitti. Sayın Ay Keleş'in projelerini bitirse bari. Çünkü muhalefet akıllı olursa Düzce'de iktidarın yapılan, yapılmayanları Düzce kamuoyuna iyi anlatabilirse muhalefetin de kazanma şansı var. Çünkü 3 dönemdir iktidara verilen Düzce Belediyesi, Düzce'de yatırım ve hizmet noktasında Düzce'ye kazandırmıyor. Çevremizdeki illere baktığımızda durum farklı, onlar üretirken Düzce sadece seyrediyor. Bu yüzden Düzce'ye hizmet etmesi gereken yetkililerin daha çok çalışması lazım ve bu konuda Düzce belediye başkanına uyarılar yapılmalı ki Düzce'ye katkı versin.

***

Hoca rumuzu ile gelen yorum: Bahsedilen husus Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünün vereceği karara bağlı. Belediye sadece bu konuda tek başına karar verme yetkisi yok.

***

Mustafa rumuzu ile gelen yorum: Hocam! O kalıcı iş yerlerini gündeme devamlı getirdin ya. Şimdi o binalar çiçek gibi oldu. Bunun sevabı sana yeter. Her gün dua ediyoruz.

***

Bedır rumuzu ile gelen yorum: Hocam yapılacak o kadar iş var ki. Ama dişe dokunur hizmet yok. Sanılıyor ki başkan değiştirme ile hizmet gelecek. Bakalım göreceğiz. Ona göre oy veririz.

***

Lokman rumuzu ile gelen yorum; İlhami Bey, Düzce’mizin büyük bir sorununu tekrar gündeme getirmişsiniz. Vatandaş olarak teşekkür ederiz. Evet, biz referandumu niçin yaptık?

***       

Ali rumuzu ile gelen yorum; Düzce’de tek sıkıntı işi bilen yöneticilerin ve siyasetçilerin olmayışı. Şimdiye kadar gelenlerin günü kurtarma peşinde oluşları, Düzce’ye hizmetin ne kadar önemli olduğunu bilmemeleri. Düzce’de torunlarımıza ne bıraktık? Hala kentsel dönüşüm, hala hasarlı binalar gündemde. Van bu işi çok kısa zamanda çözdü. Biz yerimizde sayıyoruz.

***       

Deniz rumuzu ile gelen yorum; Hasarlı binalar, çöp sorunu, kentsel dönüşüm, filim platosu, fuar alanı, modern pazar yerleri, terminale çıkan ve diğer çevre yolları, Asar Deresi projesi, itfaiye ve Azmimilli okulu, öğretmenevi çevresi, metruk binalar, mahalle aralarındaki depremden kalma prefabrik binalar, şehir merkezindeki moloz yığınları daha saymakla bitmeyen birçok iş belediyenin görevleridir vekillerin değil. Ama hala hoş geldin, beş gittin. Yazık.

***       

Düzce’li rumuzu ile gelen yorum: Değerli hocam! Başkanın hayırlı olsun ziyaretleri biterse, başkan kendi işini yapacak! Bu nedir seçimden sonra 1 yıl hayırlı olsun ziyareti, şimdi 2.si. Yine hayırlı olsun ziyaretleri. Günlerce zaman kaybetmemeli. Dağ gibi sorunlar var. Seçime az bir süre kaldı. Yazık. Hocam, tüm sorunları senden başka gündemde tutan yok. Ağzına, eline sağlık! Hoşçakal.

***

Düzce’yi hayal ediyorum rumuzu ile gelen yorum: Dursun Ay Düzce belediye başkanı oldu. Sorunları çözecek ekibi var mı? Düzce’yi kentsel dönüşüm bekliyor. Asar projesi, Melen park bekliyor. Tramvay yolunun uzatılması, bisiklet yolu, fuar alanı, kongre merkezi, trafik sorunu, yeni açılacak yollar, metrobüs hattı, Düzce’ye büyük stad, eğitim kampüsü, olimpiyat hazırlık merkezi, bölge adli otopsi merkezi gibi Düzce’yi ilgilendiren sorunları halledecek bilgi birikimi var mı? Bu sorunları çözemezse Ak parti Düzce’de büyük oy kaybı yaşayabilir. Düzce belediyesini muhalefet kazanabilir. Tabiiki projeleri, ekibi, çalışmaları hazır, etkili muhalefet yapan bir siyaset izlerse kazanır. Muhalefet yoksa yine hayal kırıklığına uğrar. Düzce’ye yatırım projeleri üretecek yöneticiler lazım. Çevre illere bakıyoruz Bolu, Sakarya, İzmit, hatta 19 tv seyrediyorum, Çorum belediyesi ne güzel yatırım yapmış. Gidip görmek lazım. Düzce ile kıyasladığımız zaman Düzce gelişemiyor, yerinde saymaya devam ediyor. Aradaki fark bu. Başarılar Atasever.

***

Elektrik trafosu yazısına İlyas HIZEL rumuzu ile gelen yorum: Sayın İlhami hocam! Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Yine güzel bir konuyu ele almışsınız ama yetkililer sizin kadar duyarlı değil. Düzce’de birçok şeyin yeri değişmesi lazım. Benim de kafama takılan bazı sorular var. Araştırmacı gazeteci olarak bu soruları yetkililere sorar mısınız? Düzce’de Kardüz kayak merkezi ne zaman ihale edilecek? Yetkililer ne zaman harekete geçecek? Düzce’ye büyük bir fuar alanı ne zaman yapılacak? Karadeniz bölgesel fuar alanı yapılsa, bir kaç fuarın Düzce’de yapılması sağlansa Düzce’ye katkı sağlar. Düzce’de kongre merkezi var mı? Örnek; Efteni Otel kongre merkezi için çok uygun, yatırım yapılırsa çok güzel bir kongre merkezi olabilir. Bu sorularıma cevap verebilirseniz müteşekkir kalırım. Düzce kamuoyu da haber sahibi olur. Başarılar.

***

Vatandaş ricası rumuzu ile gelen yorum; Engelli çocuğum var, resmi işlemlerin takibi Rehberlik ve araştırma merkezinde yapılıyor. Kurum, merkeze çok uzak ve benim gibi ilçelerden gelen tüm veliler 3-4 vasıta ile geliyorlar. Bu problemin çözümü ne olabilir ve vatandaşa nasıl yardımcı olunabilir? Çözüm bekliyoruz. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz hocam. Hoşçakalın.

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
215 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

YAZARLAR

PORTAKAL ORADA KAL!

Mehmet Akbacak

PORTAKAL ORADA KAL!

İYİ NİYET Mİ, ACİZLİK Mİ?

Miraç Kayıhan Karayiğit

İYİ NİYET Mİ, ACİZLİK Mİ?

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

Atilla Gösterişli

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

TEOG olmadığında…

Prof. Dr. Berat Özipek

TEOG olmadığında…

HİNT KENEVİRİ

Özhan KIZILTAN

HİNT KENEVİRİ

7 Haziran’ı Unutmayın…

Mustafa Koloğlu

7 Haziran’ı Unutmayın…

Sınav kaygısı gerekli midir?

Zeliha ŞENÇİÇEK

Sınav kaygısı gerekli midir?

Ya Bizimkiler?

Hülya İşcan

Ya Bizimkiler?

Taraftarın Gözünden…

Yaman Başkahveci

Taraftarın Gözünden…

Şerefenin ışıkları

Hayrullah Altay

Şerefenin ışıkları

8 Mart Kadınlar Günü

Mehmet Keleş

8 Mart Kadınlar Günü

Girişimci olursak ne olur?

Gökhan Cemre Kuzgun

Girişimci olursak ne olur?

Yeşil Düzce'm

Vedat Genç

Yeşil Düzce'm

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ