Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:44] "Çözerse Özlü Çözer" Dediler -- [17:42] Başkan Özlü 7/24 Sahada -- [17:36] Başarısı Karşılıksız Kalmadı -- [15:29] Külliye’de İftar Yaptılar -- [15:16] Dereye Düşen Çocuğu İtfaiye Kurtardı -- [14:52] Karadeniz'in Rengi Karaya Çaldı -- [14:48] Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti: 2 Yaralı -- [12:25] Düzce'den Gidip Yalova'yı Soymuşlar -- [11:18] 3 Bin Kişiye Aynı Anda İftar -- [11:11] Lise öğrencilerinden ihtiyaç sahiplerine yardım --
Yazarlar
Cumhur ittifakı laf ile sağlanmış ve yine laf ile bitecek bir ittifak değildir
Selçuk Özkurt

Selçuk Özkurt

6.12.2018 - 07:35
3252 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Çünkü temelinde vatan sevgisi, bayrak sevgisi ve milli bir şuur yatmaktadır. Bazı küçük hataları adeta bir kaosa çevirip topluma telafisi olmayacak olaylar gibi yansıtmak bu büyük oluşuma derin yaralar açabilir, yaralayabilir. Hatalar, aksaklıklar var ise partilerin temsilcileri bir araya gelerek olayları sümen altı edebilir ittifakın muvaffak olması adına bazı meseleleri görmezden gelebilir. Yeter ki karşılıklı istişareler yapılsın ve koordineli bir şekilde çalışmalara devam edilsin.

Yerel seçimlere girdiğimiz bu zorlu süreçte, teşkilatlar toplumun en uç noktasına kadar nüfus etmelidir. 15 temmuz ruhunu, cumhur ittifakı partilerinin ideolojisini, söylemlerini, hedefin büyük güçlü Türkiye olduğunu toplumun her kesimine defahatle anlatmalı, bu dava bilincinin herşeyden üstün olduğunu halkımıza bıkmadan usanmadan hatırlatmalıdır. Bu dava bilincinin sorumluluğunu genel merkezlerden alan vekil, il başkanları ve partilerin diğer kolları ve temsilcilerine önemli görevler düşmektedir.

Halkımız; hedeflerine emin adımlarla ve daha hızlı giden bir ülkenin bilincinde dolayısıyla artık çok daha güçlü olduğunun farkındadır. Bu vatana ve millete hizmet etmenin yükünü, görevini, sorumluğunu üstlenmiş ve tecrübesini edinmiş tüm siyasi aktörlerin artık çok daha fazla özverili olmaları gerekmektedir. Çünkü Düzce'de temsil noktasındaki siyasiler artık kalfalık ustalık belgelerini halk tarafından almıştır. Artık söz önce halkın sonra da partilerindir.

İlçelerimiz beldelerimiz mahallelerimiz sokaklarımız olarak biz kocaman bir aileyiz. Nasıl ki siyasi büyüklerimiz şehrimizin gelişimine katkı sağlamak adına gayret sarf ediyor ve edeceklerse bizde en az onlar kadar dirayetli ve kararlı olmalıyız. Çünkü toplum olarak yenilenmeye ve değişime ihtiyacımız var. Yenilikçi olalım ve bunu destekleyelim. Yıkıcı değil birleştirici olalım.

Şahsım olmak üzere 31 mart seçimlerine artık çok daha fazla önem veriyor ve çok daha fazla çalışmam gerektiğine inanıyorum. Kapı kapı gezecek ve bu kutlu davaya bu eşsiz halkımıza hizmet edebilmek için var gücümle çalışacağım. Mahallemden, sokağımdan başlayarak tüm eş dost akrabalarıma bu kazanımların kolay edinilmediğini, çok daha iyisinin yapılabileceğini biz bir oldukça yeniliğin getireceği refahı ve kolaylığı anlatmaktan asla geri durmayacağım ve durmayacağız.

Bir kardeşiniz olarak önümüzdeki seçimlerin tüm halkımıza bolluk bereket, refah ve istikrar getirmesini Yüce Mevlâ'dan temenni ediyorum.

Bir olacağız,

İri olacağız,

Diri olacağız,

Hep birlikte Türkiye olacağız.

Selametle.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
3252 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,17

isamail denizli

20.1.2019 - 22:06:59

düzcede yerel seçimler yaklaşıyor 15 seneden beri düzceyi yapboz tahtasına çeviren akpye ders verme vakti mhp erdogan bıyıkla güçlü geliyor düzce halkı destegi güçlü şekilde gösterirse düzcede degişim olur erdogan bıyık başkan olur akp dersini alır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

YAZARLAR

TESADÜF MÜ?

Miraç Kayıhan Karayiğit

TESADÜF MÜ?

Son Bakış

Selçuk Özkurt

Son Bakış

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

Atilla Gösterişli

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

TEOG olmadığında…

Prof. Dr. Berat Özipek

TEOG olmadığında…

HİNT KENEVİRİ

Özhan KIZILTAN

HİNT KENEVİRİ

7 Haziran’ı Unutmayın…

Mustafa Koloğlu

7 Haziran’ı Unutmayın…

Sınav kaygısı gerekli midir?

Zeliha ŞENÇİÇEK

Sınav kaygısı gerekli midir?

Ya Bizimkiler?

Hülya İşcan

Ya Bizimkiler?

Taraftarın Gözünden…

Yaman Başkahveci

Taraftarın Gözünden…

Şerefenin ışıkları

Hayrullah Altay

Şerefenin ışıkları

8 Mart Kadınlar Günü

Mehmet Keleş

8 Mart Kadınlar Günü

Girişimci olursak ne olur?

Gökhan Cemre Kuzgun

Girişimci olursak ne olur?

Yeşil Düzce'm

Vedat Genç

Yeşil Düzce'm

Gürkan İpek

Tarık Şahin

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ