Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[15:15] Yerli malı haftasında anlamlı kermes -- [15:07] Gazetecilerden yeni sağlık müdürüne ziyaret -- [14:34] “ Hava soğuk durum bozuk” -- [14:26] Firma Ziyaretleri Devam Ediyor -- [14:06] Gelir Getirecek Projeler Üreteceğiz -- [13:47] Dümerang havacılık zirvesi başladı -- [13:24] Rektör ve Belediye Başkanı öğrencilerle buluştu -- [13:18] Engel olma destek ol -- [12:41] Ağaç parçaları elinde "hayat" buluyor -- [08:44] İlçe ve belde başkan adayları açıklanıyor... --
Yazarlar
Cumhur ittifakı laf ile sağlanmış ve yine laf ile bitecek bir ittifak değildir
Selçuk Özkurt

Selçuk Özkurt

6.12.2018 - 07:35
809 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Çünkü temelinde vatan sevgisi, bayrak sevgisi ve milli bir şuur yatmaktadır. Bazı küçük hataları adeta bir kaosa çevirip topluma telafisi olmayacak olaylar gibi yansıtmak bu büyük oluşuma derin yaralar açabilir, yaralayabilir. Hatalar, aksaklıklar var ise partilerin temsilcileri bir araya gelerek olayları sümen altı edebilir ittifakın muvaffak olması adına bazı meseleleri görmezden gelebilir. Yeter ki karşılıklı istişareler yapılsın ve koordineli bir şekilde çalışmalara devam edilsin.

Yerel seçimlere girdiğimiz bu zorlu süreçte, teşkilatlar toplumun en uç noktasına kadar nüfus etmelidir. 15 temmuz ruhunu, cumhur ittifakı partilerinin ideolojisini, söylemlerini, hedefin büyük güçlü Türkiye olduğunu toplumun her kesimine defahatle anlatmalı, bu dava bilincinin herşeyden üstün olduğunu halkımıza bıkmadan usanmadan hatırlatmalıdır. Bu dava bilincinin sorumluluğunu genel merkezlerden alan vekil, il başkanları ve partilerin diğer kolları ve temsilcilerine önemli görevler düşmektedir.

Halkımız; hedeflerine emin adımlarla ve daha hızlı giden bir ülkenin bilincinde dolayısıyla artık çok daha güçlü olduğunun farkındadır. Bu vatana ve millete hizmet etmenin yükünü, görevini, sorumluğunu üstlenmiş ve tecrübesini edinmiş tüm siyasi aktörlerin artık çok daha fazla özverili olmaları gerekmektedir. Çünkü Düzce'de temsil noktasındaki siyasiler artık kalfalık ustalık belgelerini halk tarafından almıştır. Artık söz önce halkın sonra da partilerindir.

İlçelerimiz beldelerimiz mahallelerimiz sokaklarımız olarak biz kocaman bir aileyiz. Nasıl ki siyasi büyüklerimiz şehrimizin gelişimine katkı sağlamak adına gayret sarf ediyor ve edeceklerse bizde en az onlar kadar dirayetli ve kararlı olmalıyız. Çünkü toplum olarak yenilenmeye ve değişime ihtiyacımız var. Yenilikçi olalım ve bunu destekleyelim. Yıkıcı değil birleştirici olalım.

Şahsım olmak üzere 31 mart seçimlerine artık çok daha fazla önem veriyor ve çok daha fazla çalışmam gerektiğine inanıyorum. Kapı kapı gezecek ve bu kutlu davaya bu eşsiz halkımıza hizmet edebilmek için var gücümle çalışacağım. Mahallemden, sokağımdan başlayarak tüm eş dost akrabalarıma bu kazanımların kolay edinilmediğini, çok daha iyisinin yapılabileceğini biz bir oldukça yeniliğin getireceği refahı ve kolaylığı anlatmaktan asla geri durmayacağım ve durmayacağız.

Bir kardeşiniz olarak önümüzdeki seçimlerin tüm halkımıza bolluk bereket, refah ve istikrar getirmesini Yüce Mevlâ'dan temenni ediyorum.

Bir olacağız,

İri olacağız,

Diri olacağız,

Hep birlikte Türkiye olacağız.

Selametle.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
809 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

YAZARLAR

GÜNEYDE YENİ SENARYOLAR

Mehmet Akbacak

GÜNEYDE YENİ SENARYOLAR

İYİ NİYET Mİ, ACİZLİK Mİ?

Miraç Kayıhan Karayiğit

İYİ NİYET Mİ, ACİZLİK Mİ?

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

Atilla Gösterişli

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

TEOG olmadığında…

Prof. Dr. Berat Özipek

TEOG olmadığında…

HİNT KENEVİRİ

Özhan KIZILTAN

HİNT KENEVİRİ

7 Haziran’ı Unutmayın…

Mustafa Koloğlu

7 Haziran’ı Unutmayın…

Sınav kaygısı gerekli midir?

Zeliha ŞENÇİÇEK

Sınav kaygısı gerekli midir?

Ya Bizimkiler?

Hülya İşcan

Ya Bizimkiler?

Taraftarın Gözünden…

Yaman Başkahveci

Taraftarın Gözünden…

Şerefenin ışıkları

Hayrullah Altay

Şerefenin ışıkları

8 Mart Kadınlar Günü

Mehmet Keleş

8 Mart Kadınlar Günü

Girişimci olursak ne olur?

Gökhan Cemre Kuzgun

Girişimci olursak ne olur?

Yeşil Düzce'm

Vedat Genç

Yeşil Düzce'm

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ