Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[14:21] AK PARTİ : DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ -- [14:13] ‘2023 HEDEFLERİNE DOĞRU GİDİYORUZ’ -- [13:42] POLİS ARAMA KURTARMA BİRİMİ KURULUYOR -- [12:52] 451 KİŞİYİ İŞ SAHİBİ YAPTI -- [12:43] TARIM ARAZİSİ SATILACAK -- [12:42] Fındık bahçesi satılacak -- [12:41] 30 adet daire satılacak -- [11:33] AB DELEGASYONU İLE TOPLANTI YAPILDI -- [11:27] VALİ ERSİN YAZICI’DAN DÜZCESPOR KAMPINA ZİYARET -- [10:50] TEŞEKKÜR VE TAKDİR BELGELERİ HAZIRLANDI --
Yazarlar
Son Bakış
Selçuk Özkurt

Selçuk Özkurt

29.01.2019 - 17:35
18163 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Seçim sürecinde son çeyreğe girmiş bulunmaktayız. Adaylar artık belirlenmiş ve projeler üzerinde çok daha hassas çalışmalar başlatılmıştır. Çalışmalar sahada tam gaz devam ediyor. Mahalle mahalle sokak sokak gezip sıkılmadık el bırakılmayacak, bırakmayacağız. Sorunları bizzat yerinde inceleyip ve halktan dinleyip raporlar çıkaracağız var olan ve var olabilecek tüm aksaklıkları değerlendirip önlem almak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Tüm dünya kabuk değiştirirken teknoloji ve kültürel devrimler yaşanırken oturmak, analiz etmemek, çalışmamak, secmenlere kulak vermemek bizleri gündemin dışında bırakacağı gibi bağnazlığa mahkum edecektir bu kaçınılmaz sondur.

Geçmişten günümüze yapılan çalışmaları hizmetleri tek tek hatırlayıp vaad edilen tüm projeler ile kıyaslayacağız. Bıçağın her iki yüzünü de göreceğiz. Halk için çalışacak halkın menfaatlerini gözetecek adaylarla yolumuza devam edeceğiz. Geçmişini bilmeyen geleceğini inşa edemez bu önemli gerçeği unutmayacağız ve bu gerçeği aklımızdan çıkartmayacağız.

Söylediğimiz gibi artık alışılagelmişin dışına çıkıp mahallemize, sokaklarımıza en önemlisi de memleketimize katma değer katacak, hak ettiğimiz vizyona taşıyacak projeler ile yolumuza tam gaz devam etmemiz gerekmektedir. Bu süreç içerisinde bizlere fikirleri ile destek verecek önümüzü açacak bir çok yatırımsal alanda teşvik sağlayacak kurumlar ile istişarelerde bulunacağız. Gecemizi gündüze katıp gerekli tüm faaliyetlere en ön sıralarda yer edineceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Gençlerimizin önemini biliyoruz bu doğrultuda sayın cumhurbaşkanını örnek alıyoruz. Gençler geleceğin aynasıdır bu bağlamda her biri altın değerindedir. Onları sosyal, siyasi alanda desteklemeli ve önlerini açmalıyız. Teknolojik, ekonomik ve kültürel alanlarda bilinçlendirmeli/yönlendirmeliyiz. Bu konuların üzerinde önemle durulması gerektiğini çok ama çok iyi biliyoruz. Ve projelerimizin bir çoğunu bunları gözeterek kaleme alıyoruz. Biliyoruz memleketimizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkaracak onlardır.

Devlet ve hükümet gençlerimizin eğitimleri ile ilgili bir çok kurumu harekete geçirmiş her alanda büyük destekler sağlamıştır. Genç kardeşlerimizi bu tür oluşumlara teşvik etmek bizlere düşmektedir. Onlara öncü olabilmek, gelecek ile ilgili kaygılarını giderebilmek bizim asli görevlerimizden biridir. Dolayısıyla, her biri bizim yani memleketin geleceğidir. Her biri bir değerdir onlara hak ettiği değeri vermek bizim olmazsa olmaz kuralımızdır.

Artık değişim sürecine ayak uydurmak kaçınılmaz gerçektir. Değişim taze kan demektir. Değişim çok çalışmak, değer katmak demektir. Değişim yeni fikirler yeni hedefler demektir. Değişim vizyondur. Değişim yeniliktir ve yenilenme getirmektir. Değişim ruhunu yakalamak geleceğe kapı aralamak demektir...

Değişeceğiz, yenileyeceğiz ve hedeflerimize çok daha hızlı ulaşacağız. Buna ilaveten halkımız tevazu gösterirse kendilerine hak ettiği değeri sunacağız. Evet hizmeti getireceğiz, kardeşliği, dostluğu, komşuluğu daha da pekiştireceğiz. Bir olunca iri olunacağını, iri olunca diri olunacağını diri olunca BİZ olunacağını hatırlatacağız.

Zahmet olmadan rahmet olmaz bu inançla yolumuza devam edeceğiz. Durmadan, yılmadan, usanmadan dinlenmeden var gücümüzle gayret sarf edeceğiz. Bu yolda bize destek olan büyüklerimize,kardeşlerimize, eş-dost akraba herkese şükranlarımı sunuyorum.

Canab-ı Hak tüm milletimizi muvaffak eylesin. Niyetimiz hayr, akıbetimiz de hayr olsun.

Takdir ALLAH'tan tevazu sizden gayret bizden.

Sevgiyle kalın.

Selçuk Özkurt...


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
18163 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

YAZARLAR

OKUMAK

Miraç Kayıhan Karayiğit

OKUMAK

Cumhuriyetimiz ve Değerleri

Yusuf Metehan Gül

Cumhuriyetimiz ve Değerleri

Son Bakış

Selçuk Özkurt

Son Bakış

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

Atilla Gösterişli

Gazeteciliğin İlk “Damla” sı

TEOG olmadığında…

Prof. Dr. Berat Özipek

TEOG olmadığında…

HİNT KENEVİRİ

Özhan KIZILTAN

HİNT KENEVİRİ

7 Haziran’ı Unutmayın…

Mustafa Koloğlu

7 Haziran’ı Unutmayın…

Sınav kaygısı gerekli midir?

Zeliha ŞENÇİÇEK

Sınav kaygısı gerekli midir?

Ya Bizimkiler?

Hülya İşcan

Ya Bizimkiler?

Taraftarın Gözünden…

Yaman Başkahveci

Taraftarın Gözünden…

Şerefenin ışıkları

Hayrullah Altay

Şerefenin ışıkları

8 Mart Kadınlar Günü

Mehmet Keleş

8 Mart Kadınlar Günü

Girişimci olursak ne olur?

Gökhan Cemre Kuzgun

Girişimci olursak ne olur?

Yeşil Düzce'm

Vedat Genç

Yeşil Düzce'm

Tarık Şahin

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ