YAZICI ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Düzceye kazandırılan spor tesisleri ve öğrenci yurtlarını yerinde inceleyen Düzce Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, üniversitede yüz yüze eğitim başlamadan önce hem yurtların içinde hem de yurtların spor alanlarında hazırlıkların devam ettiğini söyledi.

YAZICI ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR
18.09.2021 - 10:13
319
0

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Üniversitesi'nde yeni eğitim öğretim dönemi 4 Ekim'de başlayacak. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime başlayacak olan öğrenciler için Düzce'de yurtlarda hazırlıklar devam ediyor.

Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde yurtlarda yapılan çalışmaları yakından takip ederek eksikliklerin giderilmesi için talimatlar veriyor. Yazıcı, "Yurtlarımızın iç mekan hazırlıklarının yanısıra dışarıda da etkinlik ve spor alanlarınıda hazırlıyoruz." diyerek Raziye Begüm Sultan ve Necla Pekolcay Kız Yurtlarında misafir edilecek öğrencilere şimdiden hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar