Bugun...
Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[15:04] DÜZCESPOR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ -- [14:00] BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDEN FİDAN KAMPANYASINA DESTEK -- [13:50] SAKARYA VALİSİ KALDIRIM'IN ACI GÜNÜ -- [12:48] SPEKÜLASYONLARA SON VERMEK İÇİN FİYAT AÇIKLANMALI -- [11:52] GRUBUMUZDA İLK HAFTANIN ÖNEMLİ MAÇLARI -- [11:44] Türkiye, olimpiyat tarihinde okçulukta ilk kez altın madalya kazandı -- [11:13] SON SÖZÜ BİLİM VE SAĞLIK KURULU VERECEK -- [11:04] GÜN HER AFETTE OLDUĞU GİBİ BİRLİK OLMA GÜNÜ -- [10:51] VAKA ARTIŞLARI NORMALLEŞMEYİ ETKİLEYECEK Mİ? -- [10:31] 3.LİG 2 GRUPTA FAVORİ TAKIMLAR --
Gündem
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

​Düzce Üniversitesi’nin başarılı Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atandı. 17 Rektör aday adayı arasından Çakar’ın yeniden atanması Düzceliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

24.05.2019
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

Düzce ve Düzce Üniversitesi için elini değil gövdesini taşın altına koyan Rektör Nigar Demircan Çakar'ın yeniden rektör olarak atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atanan Çakar’a Rektörlük seçimleri öncesi Düzceliler büyük destek vermişti.

4 YILDA BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTI

Rektörlük seçimleri öncesi Rektör Çakar'a her kesimden destek mesajları yağarken bu desteğin sadece Düzceli olmasından kaynaklanmadı. Rektör Çakar 4 yıllık eğitim döneminde yaklaşık 50 yeni bölüme öğrenci alındı, Öğrenci sayısı 21 Bin'den 30 Bin'e çıktı, Kontenjanların hemen hemen hepsi doldu, Hastaneden  yeni dersliklere, yemekhaneden yeni giriş kapısına kadar bir dolu yatırım tamamlandı, 5 yeni yatırımın yarısı tamamlandı. Halk ile üniversitenin bütünleşmesi sağlandı. Üniversitenin bütçesinin dışında 100 milyon liranın üzerinde gelir elde edildi.

ŞAİBESİZ İŞLERİN MEYVESİNİ TOPLADI

Düzce'deki kanaat önderleri Rektör Çakar'ın Rektör olarak atanmasında Düzcelilerin bu kadar destek vermesinin sadece "Hemşehricilik" duygusundan olmadığını söylüyor. Çakar'ın Düzceli olmasının yanı sıra yaptığı başarılı ve şaibesiz işlerin meyvesini topladığı konuşuluyor. Kanaat önderleri "Hemşehricilik bu kadar emeği Gölgelemesin" söylemlerinde bulunuyor.

 TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI

2015-2019 dönemi Rektörlük görev süresi dolan ve yeni dönem Düzce Üniversitesi Rektörü olarak yeniden atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 2019-2023 dönemi Rektörlüğüne kendisini layık görev ve onurlandıran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na ve üyelerine teşekkür etti.

Düzce Üniversitesi’nin çalışmalarını ve emeklerini takdir ederek kendisini her zaman destekleyen Düzce halkına, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına, Düzce Üniversitesi ailesine ve öğrencilerine şükranlarını sunan Rektör Çakar, bundan sonraki süreçte sorumluluklarının daha da arttığını ifade etti.

Bu güvene layık olabilmek için daha çok çalışacaklarını, 2023 hedeflerine ulaşabilmek için daha büyük bir heyecan ve azimle yola devam edeceklerini vurgulayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bölgesel kalkınma hamleleri, katma değerli bilimsel çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Düzce’nin, bölgenin ve ülkemizin gelişmesi adına bundan önce olduğu gibi tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket edeceklerinin altını çizdi.

Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Can

26.05.2019 - 14:30:47

Faruk bey ilk golü yedi!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,73

AHMET

24.05.2019 - 18:37:14

birilerinin tüm çabasına rağmen atama gerçekleşti. Düzce'nin abisi olma çalışmaları yapan birileri ilk çelmesini yemiş oldu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

NURAY LEVENT İLK SINAVINA ÇIKACAK
MUHTAR YAŞAR SU SORUNUNU ÇÖZMEKTE KARARLI
SAĞLIK BAKANLIĞI ZORUNLU HALE GETİRDİ
SOSYAL HAYAT İÇİN KISITLAMA
27.07.2021 - 20:07
SOSYAL HAYAT İÇİN KISITLAMA
EVLENECEKLER, DÜĞÜN YAPACAKLAR DİKKAT!
MÜJDEYİ ERDOĞAN VERDİ
26.07.2021 - 17:18
MÜJDEYİ ERDOĞAN VERDİ
4. DALGA BAĞIRA BAĞIRA GELİYOR