BASIN MENSUPLARI PARANTEZ GAZETESİNİN YENİ YAŞINI KUTLADI

BASIN MENSUPLARI PARANTEZ GAZETESİNİN YENİ YAŞINI KUTLADI
10.04.2021 - 17:45
396
0

Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, Türkiye Beyaz Ay Derneği Düzce Şube Başkanı Nurullah Çelebi, İHA Düzce Muhabiri Selçuk Akyol, DHA Düzce Temsilcisi Tezcan Solmaz Düzce Parantez Gazetesinin 15. Yıl dönümü dolayısıyla Oxijen Medya’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Oxijen Medya bünyesinde hizmet veren ve 15 yıldır “Gerçeklere Bir Parantez Açın” sloganıyla vatandaşlara en doğru bilgileri en hızlı bir şekilde ulaştıran Düzce Parantez Gazetesinin 15. Yıl dönümünde Düzce Parantez Gazetesini ziyaret eden Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, Türkiye Beyaz Ay Derneği Düzce Şube Başkanı Nurullah Çelebi, İHA Muhabiri Selçuk Akyol, DHA Temsilcisi Tezcan Solmaz Parantez Gazetesi çalışanlarının yeni yıl dönümlerini kutlayarak tüm Oxijen Medya ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar