Bugun...
Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:48] GÜNDE 400 METREKARELİK DÖŞEME YAPILIYOR -- [17:43] OXİJEN TV ANA HABER BÜLTENİ YOĞUN BİR GÜNDEMLE SAAT 19:00’DA -- [17:44] BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ! -- [16:42] 3 KURUM PROTOKOL İMZALADI -- [16:20] HAVA KALİTESİNİ DEĞERLENDİRDİLER -- [15:35] AKÇAKOCA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ -- [15:19] 2023'TE ÜRETİME BAŞLAYACAK -- [14:17] BAŞKAN KILIÇ PERSONELİYLE BULUŞTU -- [13:40] İSTANBUL DEPREMİNİN ARDINDAN EN ÇOK BU SORULAR SORULDU -- [12:45] İSTİKBAL BULUŞMALARI İÇİN TÜRKİYE’Yİ GEZİYOR --
Gündem
YÜZLERCE DÜZCELİ İSTİHDAM EDİLECEK

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce’nin yaşam kalitesini arttıracağına, kentin, kültürel ve ekolojik yapısına uygun olması nedeni ile gelişimine büyük katkı sağlayacağına inanılan bir yatırımın şehre kazandırıldığını kamuoyuyla paylaştı.

9.06.2021
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
YÜZLERCE DÜZCELİ İSTİHDAM EDİLECEK

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, yaklaşık 2 sene önce üzerinde çalışmaya başladıkları, kentin Ağaç ve Peyzaj üretim merkezlerinden birisi olacak olan ve Düzcelilerin  de istihdam ve gelir manasında yaşam kalitelerini arttıracak yatırım projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile sonuçlandırmış olduklarının müjdesini  Düzceliler ile paylaştı.

Er yaptığı açıklamada, “ Proje tamamlandığında  toplam 1000 dönüm boş arazinin üretim için kullanılacağı ve yüzlerce insanımızın istihdam edilip, onlarca ailenin üretim ve satış garantisi ile refaha kavuşacağı bu projemiz, 7 Haziran 2021 Pazartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu tarafından da kamuoyu ile paylaşılmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kendisine bağlı bir kuruluş olan Ağaç ve Peyzaj AŞ üretim uzmanlığı ve alım-satım organizasyonu ile Düzce’yi üretim üssü olarak tercih etmiştir. İlk etapta 150 dönüm arazi ve 100’e yakın kadrolu çalışan ile başlayacak olan ve proje tamamlandığında toplam ekili arazinin 1000 dönüme istihdam sayısının ise 500’lü rakamlara ulaşacağı bu proje ile, topraklarının büyük çoğunluğu   10 dönüm ve altı büyüklükte olduğundan endüstriyel tarıma uygun olmadığı için boş duran Düzceli hemşerilerimizin arazilerini ağaç ve peyzaj bitkilerinin üretimi için kullanacak ve gelirlerini arttırmalarını sağlayacağız.” Dedi.

Ağaç ve peyzaj AŞ.’nin  gerek kendi gerekse seçilecek uygun tarlalar ve müteşebbisler kanalıyla üretim yaptırdığı ağaç ve peyzaj bitkilerini direk olarak satın alınacağını ve kullanacağını söyleyen Er,   “Satış garantili bu üretim tarzı ile yüksek gelir grubunda yer alan bu ağaç ve bitkiler Düzce ekonomisine çok ciddi katkılar sunacaktır. “ şeklinde konuştu.

Projeye katkı ve destek sağlayan isimlere tek tek teşekkür eden Er, “Yatırım yapmak, istihdam yaratmak ve kentin ekonomisine büyük katkılar yaratabilmek için illa iktidar gücünü elinde bulundurmak gerekmemektedir. Kararlı, inançlı ve tek gayesi harama bulaşmadan şehrine hizmet etmek isteyen her siyasi ve her yurttaş, yapıcı bir anlayışla, memleketine hizmet edebilir.” Dedi.

Bu haberin seslendirmesi Kod8 Yazılım tarafından yapılmıştır.
Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DÜĞÜNLERLE İLGİLİ YENİ KARAR
VALİ ALTERNATİF GÜZERGAHLARI İNCELEDİ
İSMETPAŞA SATILIYOR!
15.06.2021 - 16:17
İSMETPAŞA SATILIYOR!
GÜNAL İNCELEMEDE BULUNDU
14.06.2021 - 12:41
GÜNAL İNCELEMEDE BULUNDU
ATAY AKÇAKOCA YOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU
AMAÇ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA
PLAN BÜTÇE KOMİSYONUNA HAVALE EDİLDİ