REKTÖR ÇAKAR’DAN ÖĞRENCİLERE AŞI ÇAĞRISI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Sürdürülebilir Eğitim, Sağlıklı Gelecek İçin öğrencilere aşı çağrısında bulundu.

REKTÖR ÇAKAR’DAN ÖĞRENCİLERE AŞI ÇAĞRISI
5.09.2021 - 13:56
464
0

"Covid-19 salgının sona ermesi ve toplumsal bağışıklığın sağlanması için en büyük kozumuz "AŞI"dır. Haydi durma. Sen de bir an önce aşı takvimini tamamla" diyen Rektör Çakar, sosyal medyada yayınlanan video ile öğrencilere çağrıda bulundu.
Çakar, "Üniversitemizi anlamlandıran, varlığıyla gurur duyduğumuz değerli öğrencilerimiz. Sizlerin arkadaşlarınızdan, üniversitenizden ve bizlerden ayrı kaldığınız sürede birbirinize olan özleminizi ve bir araya gelme isteğinizin sürekli arttığını görüyoruz. Sağlıkla birbirimize kavuşmak için bizi birbirimizden uzaklaştıran, yaşadığımız çok acı sonuçları olan covid 19 virüsüne karşı korunmak zorundayız. Eski güzel günlere kavuşabilmemiz, yüz yüze eğitimi kesintisiz sürdürebilmemiz için aşı olmamız hayati önem taşıyor. Çünkü aşı olmak hayatımızı kurtardığı gibi geleceğimizi de kurtaracaktır. Sevdiklerinizden ve geleceğinizden emin olmak ve kavuşmak için aşı olun.4 Ekim'de görüşmek üzere." ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.