KEŞİR ESNAFLARI İHMAL ETMİYOR

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzceye her geldiğinde esnaf ziyaretleri yapmayı ihmal etmiyor. Esnafları tek tek ziyaret eden Keşir AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile birlikte esnafların dertlerini dinledi.

KEŞİR ESNAFLARI İHMAL ETMİYOR
9.09.2021 - 10:21
658
0

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, genel merkezdeki çalışmalardan arta kalan vaktini Düzce'de geçiriyor. Düzce'ye her geldiğinde mutlaka ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Keşir, yine esnafların gönlünü almayı ihmal etmedi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve teşkilat üyeleri ile birlikte esnaflarla sohbet edip ihtiyaçlarını dinleyen Keşir'e vatandaşlar da yoğun ilgisi gösterdi.

Esnaf ve vatandaşlarla tokalaşıp hal ve hatırlarını soran Keşir, sohbet ettiği esnafların dertlerini dinledi. Keşir sosyal medya hesabından ziyaretlerini, "Gaziantep Caddesi'nde bir çay molası verdik. Esnafımızla hasbihal ettik. Bereketli kazançlar diliyorum." şeklinde paylaştı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kemal kaya
    Kemal kaya
    9.09.2021 13:33

    Bu kafayla giderlerse ziyaret edecek esnaf kalmayacak