HEDEF İLÇEYİ ORTAK AKILLA YÖNETMEK

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçeyi ortak akılla yönetme mantığından hareketle tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarını belediyede misafir ederek görüş alışverişinde bulundu.

HEDEF İLÇEYİ ORTAK AKILLA YÖNETMEK
11.08.2021 - 18:07
884
0

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Halka  en iyi şekilde hizmet etmek amacıyla Düzce siyasetinde çok sık rastlanmayan bir harekete imza atan Şahin , Ak Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak, CHP İlçe Başkanı Muammer Yıldırım, MHPİlçe Başkan Vekili Kemal Demirel,  İYİ Parti İlçe Başkanı Engin Hendan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akdoğan, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Serdar Altıntaş, Deva Partisi İlçe Başkanı Ruşen Aydın' ı Kaynaşlı Belediye'sinde misafir etti.

Başkan Şahin, Kaynaşlı'da yapılan çalışmalar, projeler ve hizmete sunulacak yatırımlar hakkında İlçe Başkanlarını bilgilendirerek,  fikirlerini paylaştı, talep ve önerilerini dinledi.

Şahin toplantı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, " Önemli olan milletimize faydalı olmaktır. Hepimiz Kaynaşlı' da yaşıyoruz. Tüm siyaset, bürokrasi, muhtarlar, STK' lar hepimiz bir dayanışma içinde olmamız gerekir. Hepimiz daha iyi bir Kaynaşlı için çalışmalıyız, çalışıyoruz. Toplantımıza katılım sağlayan  İlçe Başkanlarımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunarım." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar