MHP’de Tek Aday Caboğlu

8 kasım 2020 Pazar günü toplanacak Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl kongresine, tek liste olarak girilmesine karar verildi. Alınan bu karar sonrası 5 ilçe belediyesini partisine kazandıran il başkanı İlhami Caboğlu yeniden il başkanı olacak.

16.10.2020 - 15:44
3185
0

Ümit Yılmaz’ı meclise gönderen,5 ilçe belediyesini partisine kazandıran il başkanı İlhami Caboğlu, Devlet Bahçeli’nin de övgüsünü aldı. İlçe kongrelerini tamamlayan MHP Düzce Teşkilatında il kongresi öncesi Genel Başkan Devlet Bahçeli’de başarılı İl Başkanı İlhami Caboğlu ile yola devam etme kararı aldı. 
MHP’de ilçe kongreleri tamamlandı. Son olarak geçtiğimiz hafta sonu yapılan merkez ilçe kon gresi ile birlikte ilçe başkanları netlik kazandı. Gözler 8 kasım 2020 Pazar günü toplanacak  il kongresine çevrildi. Cumhur İttifakını iki partisinden MHP İl Başkanı olarak ittifak ile uyumlu çalışma sergileyen, Düzce’nin sorunlarına yaklaşımı ile hep çözüm odaklı çalışan İlhami Caboğluy bu tutumu ile partili partisiz birçok çevrenin sevgi ve saygısını kazanırken, parti içi muhalefet ile yaptığı istiare toplantılarıyla sona erdirdi.
Bütün bu olumlu çalışmaları MHP Genel Merkezi tarafından da fark edilen ve takdirle karşılanan İlhami Caboğlu Genel Başkan Devklet Bahçeli’nin de takdirini kazanırken İl kongresinde İl Başkanı olması için talimat verildiği öğrenildi. 
Bu gelişmelerin ışığında Perşembe günü akşamı MHP Düzce İl Başkanlığında toplanan Düzce İl Divanında, Düzce İl Kongresinin 8 Kasım 2020'de yapılmasına ve tek liste olarak kongreye girilmesine İl Divanı ve İlçe Divanları ile birlikte karar verildi. Toplantıya İlçe Başkanları ve il divanı üyeleri katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.