DÜZCELİ OYUNCULAR SAKARYADA KATILACAK

Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2007 doğumlu oyuncuları kapsayan 15 yaş altı seçmeleri, bölgelerde yapılan karşılaşmalarla devam ediyor. Düzceli oyuncular ise bu seçmelere Sakarya ilinde katılacak.

DÜZCELİ OYUNCULAR SAKARYADA KATILACAK
17.09.2021 - 13:00
511
0

Kayseri Kadir Has Stadyumu Atatürk Spor Kompleksi dış sahada 18.09.2021 Cumartesi günü saat 13.00'te oynanacak seçme maçı ile devam edecek olan 15 yaş altı seçme karşılaşmaları, bu sene de TFF'nin bölge müdürlüklerinin belirlediği sahalarda organize ediliyor. Bölgelerde yapılan seçmeler sonucu oluşturulan takımların maçları, Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izleniyor. Düzceli oyuncuların ise bu seçmelere Sakarya ilinde katılacağı bilgisine ulaşıldı.

Genç Milli Takım antrenörleri ile bölge antrenörlerinin takip edeceği maçlar sonrasında, U15 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacağı bildirildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar