BELEDİYE MECLİSİNDEN KARAR ÇIKTI

Düzce Belediyesi geçtiğimiz aylarda 11-22 yaş arası kişilerin yararlanabildiği sınırsız kart hizmetini, üniversite öğrencilerinin de kullanımına açtı. Üniversite öğrencileri de sınırsız kart hizmeti kapsamına alındı.

BELEDİYE MECLİSİNDEN KARAR ÇIKTI
13.11.2020 - 14:36
5311
0

Düzce Belediyesinin bünyesinde bulunan Ulaşım Hizmetleri A.Ş tarafından belediye otobüsleri kart kullanımına yeni bir düzenleme getirildi. Bir süre önce 11-22 yaş arası kişilere yönelik olarak aylık 81 liralık abonman kart ile sınırsız ulaşım hizmeti getirilmişti. Bu kartı kullanan kişiler gün içinde belediye otobüslerinin tüm güzergahlarından sınırsız olarak yararlanabiliyorlar. Kart kullanımının yaygınlaşması ve teşvik edilmesi amacıyla Üniversite öğrencilerinin de 81 liralık abonman kartı ile bu hizmetten yararlanmalarının önü açıldı. Belediye Meclisi tarafından alınan kararla Üniversite öğrencilerine de sınırsız kart hizmetinden yararlanma hakkı verildi. Böylelikle öğrenciler dilerlerse indirimli kart kullanabilecekler, dilerlerse sınırsız karttan yararlanabilecekler.

Düzce Üniversitesi öğrencileri öğrenci kimliği ve 1 fotoğraf ile Düzce Ulaşım’a başvurmaları dahilinde 81 liralık aylık sınırsız karttan alabilecekler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar