GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAYI HEDEFLİYORLAR

Düzcede yürüttükleri çalışmaları daha geniş kitlelere yayabilme adına tek bir çatı altında toplanan Düzce Umut Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği, Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği, Düzce Olimpik Anneler Kooperatifi ve Düzce Genç İmam hatipliler Derneği yöneticileri Düzce basını ile kahvaltıda bir araya geldi.

GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAYI HEDEFLİYORLAR
15.09.2021 - 13:53
1032
0

Düzce'de faaliyet gösteren Düzce Umut Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği, Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği, Düzce Olimpik Anneler Kooperatifi ve Düzce Genç İmam hatipliler Derneği tek çatı altında toplanarak güçlerini birleştirmişti. Bu birleşmenin ardından Düzce'deki faaliyetlerine hız veren dernekler yerelde hizmet veren Gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi. Basın ile koordineli çalışarak  Düzce'de yardıma muhtaç ailelere daha iyi hizmet ulaştırmayı hedefleyen dernek yöneticileri yerel basının da görüşlerini aldı. 

Derneklerin yöneticileri yürüttükleri faaliyetler ile alakalı gazetecilere bilgiler verdi.

Dernek görevlileri arasında bulunan hemşire, sosyolog ve psikologların çalışmaları ile yardıma muhtaç ailelere daha güzel hizmet vermeyi hedefleyen üyeler, gönüllülük esasıyla Düzce'de her kapıya yardım ulaştırmakta kararlı. 30 kişilik kadrosu ve birçok gönüllü ile sahada yardım hizmetlerini sürdüren bu kuruluşlar güçlerini birleştirerek daha geni bir çevreye ulaşmayı hedefliyor. CENGİZ KELEŞ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Cezmi çakır
    Cezmi çakır
    17.09.2021 04:16

    Derneğin yardıma çok ama çok ihtiyacı olan bir aileye yardım edilmesini sizden allah rızası için ana ulaşmanızı rica ediyorum telefon 05428131970