HER CUMA İLGİ DAHA DA ARTIYOR

Düzceliler şehrinin takımına sahip çıkıyor. Bitexen Düzcespora gelir sağlamak için kurulan ve her Cuma günü açılan ucuzluk pazarına Düzceliler büyük ilgi gösteriyor. Bu hafta da pazarı dolduran vatandaşlar ucuz ve kaliteli alışveriş yapma imkanı buldular.

HER CUMA İLGİ DAHA DA ARTIYOR
17.09.2021 - 16:33
1509
0

Bitexen Düzcespor Kulüp yönetimi tarafından, Bitexen Düzcespor’a gelir elde etmek  için düzenlenen Ucuz giyim pazarı her Cuma Düzcelilerle buluşuyor. Rahat ve ucuza alışveriş yapabilecekleri pazarda her keseye ve ker kesime hitap eden ürünler bulabilen Düzcelilerin Ucuz Giyim pazarına gösterdiği ilgi her Cuma günü daha da artıyor.

Camikebir Mahallesi'nde  eski film platosu alanında her Cuma kurulan pazarda bu hafta da büyük yoğunluk yaşanırken, genci yaşlısı kadını erkeği pazarı doldurarak, istediği ve beğendiği ürünleri ucuza alma imkanı buluyor. Tüm tezgahların önünde oluşan kalabalıklar ucuzluk pazarının beğenildiği ve ilgi gördüğünün göstergesi oldu.

Şehrinin takımına sahip çıkarak pazardan alışveriş yapıp destek olmaya çalışan vatandaşlar, hem ürünlerden hem fiyatlardan memnun kaldıklarını söyleyerek, tüm Düzcelileri Bitexen Düzcespor'a katkı vermek adına ucuzluk pazarına davet ettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.