ERCAN SEÇİM VAATLERİNDEN BİRİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Seçim vaatlerinden biri olan Boğaziçi Aile Sağlığı Merkezinin yapılması konusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

ERCAN SEÇİM VAATLERİNDEN BİRİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR
12.10.2021 - 14:58
Güncelleme 12.10.2021 - 15:01
Haber Merkezi
310
0

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, ikinci dönem belediye başkanlığı döneminde seçim vaatlerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Seçim vaatlerinden biri olan Boğaziçi Aile Sağlığı Merkezi için çalışmalara devam eden Ercan bu kapsamda, mevcut sağlık ocağının yer bağışçısı olan hayırsever Belde sakini Rafet Ercan ile bir araya geldi. Hayırsever Rafet Ercan, eski yere ilave yaklaşık 1 dönümlük arsayı daha bağış yaparak yeni projenin hayata geçirilebilmesinin en büyük adımlarından birisine imza attı.

Başkan Ercan Aile Sağlığı merkezi için yapılan bağışla ilgili olarak, " Hayırsever Belde sakinimiz Sayın Rafet Ercan'a, eşine ve kızlarına Belde sakinlerimiz adına çok teşekkür eder, hayırlarının kabul olmasını dileriz." şeklinde paylaşımda bulundu.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.