ÖZLÜ ADIM ADIM TAKİP EDİYOR

Mahallelerde yaşayan vatandaşların rahat bir nefes alması için Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından hayata geçirilen mahalle konakları projesinde, Beyciler Mahalle Konağı yükseliyor. Başkan Özlü konaktaki çalışmaları adım adım yakından takip ediyor.

ÖZLÜ ADIM ADIM TAKİP EDİYOR
27.11.2021 - 17:34
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, vatandaş odaklı çözüm üretmek adına mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. İlk etapta Beyciler ve Çamköy mahallelerine yapılması yönünde protokolün imzalandığı mahalle konaklarının yapımına başlanıldı.

 Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, gençlerin ve kadınların eğitim alabilmelerine imkan sağlayacak aynı zamanda mahalle sakinlerinin serbest zaman geçirebilmelerinin de önünü açacak olan mahalle konaklarının hizmete alınmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini söyledi.

İlk olarak Beyciler Mahallesinde yapımına başlanılan Mahalle Konağı ile ilgili  Başkan Özlü, “Beyciler Mahallemizde düşündüğümüz mahalle konağımızın yapım çalışmalarına başladık ve hızla tamamlamak için çalışıyoruz. Burada mahalle sakinlerimiz hem eğitim alırken hem de keyifli vakit geçirebilecekler. İçerisinde televizyondan buzdolabına, koltuk takımından kitaplığa, birçok eşya olacak. Çocuklarımız için oyun gruplarının yanı sıra kamelyalar, yürüyüş yolları, spor ve piknik alanları bulunacak” dedi.

Beyciler Mahallesinde yapımına başlanan mahalle konağındaki çalışmaları yakından takip eden Özlü,  “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Özellikle mahallelere yönelik uygulamaya koyduğumuz proje ve çalışmalarla tüm mahallelerimizin nezih ve güvenli bir ortama sahip olmalarını amaçlıyoruz. Bu manada bizlere destek olan sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar