REKTÖR ÇAKAR, MİNİKLERİ YALNIZ BIRAKMADI

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Düzce Kadın Emeği Merkezinde düzenlenen etkinliğe, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’da katıldı.

REKTÖR ÇAKAR, MİNİKLERİ YALNIZ BIRAKMADI
4.12.2021 - 11:22
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Düzce Kadın Emeği Merkezinde, engelli minikler yararına düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlik kapsamında engelli minikler ile bir araya gelen Rektör Nigar Demircan Çakar, küçük çocuklarla yakından ilgilendi. Düzce Kadın Emeği Merkezinde düzenlenen etkinlik vesilesi ile emektar kadın girişimcileri de ziyaret etme fırsatı bulan Rektör Çakar, girişimci kadınlar ile sohbet ederek işleri ile alakalı olarak bilgi aldı.

Düzce Kadın Emeği Merkezi ziyareti sırasında açıklama yapan Rektör Çakar, ‘’Düzce Kadın Emeği Merkezinde, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, engelli miniklerimiz yararına düzenlenen etkinliğe katılım sağladık. Bu vesileyle emektar kadın girişimcilerimizle de bir araya gelme fırsatımız oldu. Unutmayalım, sevginin aşamayacağı hiçbir engel yoktur.’’ ifadelerini kullandı.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar