TÜM KURUMLAR İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

Eylül ayında başlayan 2021-2022 eğitim öğretim yılı pandeminin etkisi altında devam ederken, kurum amirleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları ile geniş kapsamlı bir toplantı düzenleyen Vali Cevdet Atay, Düzce'de eğitim öğretim faaliyetlerinin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için tüm kurumların iş birliği içerisinde gereken çalışmaları yürüttüğünü söyledi.

TÜM KURUMLAR İŞBİRLİĞİ İÇİNDE
22.10.2021 - 22:37
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de eğitimle ilgili olarak son zamanların en geniş kapsamlı toplantısı gerçekleştirildi. Vali Cevdet Atay'ın başkanlık ettiği toplantıya Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu,  kurum amirleri , okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

Vali Cevdet Atay,  Düzce'de eğitim öğretim faaliyetlerinin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için tüm kurumların iş birliği içerisinde gereken çalışmaları yürüttüğünü söylerken, servisler ve trafik güvenliği, öğrencilerin  kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, pandemi tedbirleri, okulların eksiklikleri gibi konular masaya yatırıldı.

Öğrencilerin kötü alışkanlıklara maruz kalmaması için okul çevrelerinde alınan önlemler konuşulurken, okul yönetimleri ile okul aile birliklerinin uyum içinde çalışması, okul trafik güvenliği için de kolluk görevlilerinin denetim mekanizmasını sürekli işletilmesi gibi konularda yetkili kurum amirleri bilgi verdi.

İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından,  tarafından okullar ve çevresinde daha güvenli eğitim ortamları oluşturulması için gerekli tedbirlerin alındığı, servis araç ve güzergâh denetimlerinin düzenli olarak yapıldığı bilgisi verilirken, olası sorunların giderilmesi için Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürlükleriyle iş birliği içerisinde çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar