ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERLE SOHBET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, yüz yüze eğitime başlayan ilkokul öğrencilerini ziyaret ederek heyecanlarına ortak oldu.

ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERLE SOHBET ETTİ
3.03.2021 - 10:46

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, yüz yüze eğitime başlayan  Merkez Şehit Teğmen Uğur Altan İlkokulu'nu ve Yenimahalle İlkokulu'nu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerle sohbet edip, öğrencilerin heyecanlarına ortak oldu.

Görevli öğretmenlerden ve okul yöneticilerinden bilgi alarak, öğrencilerin kullanacağı ortak alanları ve sınıfları inceleyen Milli Eğitim Müdürü Yiğit, öğrencilere maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları ile ilgili hatırlatmalarda bulundu.  Ayrıca uyku ve beslenmenin önemine de değinen Yiğit, öğrencilerin hem akademik hem de sosyal gelişimlerine destek sağlayan kitap okuma alışkanlığına da değindi.    Yiğit, öğretmenim Yanı Başımda Kitabım Başucumda kitap okuma projesi kapsamında her akşam saat 20.00'de öğrencileri aileleri ile birlikte kitap okumaya davet etti.

Birinci Sınıf öğrencilerinin defterlerini, yaptıkları çalışmaları inceleyerek, okuma - yazma çalışmaları hakkında sınıf öğretmenlerinden bilgi alan Yiğit, uzaktan eğitim sürecindeki gayretleri ve sabırları için öğrencilere teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar