DÜZCE'NİN YÖRESEL ÜRÜNLERİ TANITILIYOR

Bu yıl 11.’si gerçekleştirilen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında tanıtılan Düzce’nin yöresel ürünleri ilgi görüyor.

DÜZCE'NİN YÖRESEL ÜRÜNLERİ TANITILIYOR
22.10.2021 - 15:33
Güncelleme 22.10.2021 - 16:10
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bu yıl 11.'si Antalya ANFAŞ Fuar Merkezinde düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı 20 Ekim'de başlamıştı. 24 Ekim'e kadar sürecek olan fuarda Düzce'nin öne çıkan turistik değerleri, yöresel ürün ve hizmetleri tanıtılıyor.  Doğu Marmara Kalkına Ajansı MARKA koordinasyonunda, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliğiyle, altı yerel  üretici firma ve bir kooperatifin katılımıyla açılan stantta Düzce'nin ürünleri tanıtılıyor.

20 Eylül'de yapılan fuarın açılışına  Düzce Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Meclis Üyeleri, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Çöpoğlu katılmıştı.

Antalya'nın Düzceli Valisi Ersin Yazıcı ve Düzce eski Valilerinden Samsun Valisi Zülkif Dağlı da standı ziyaret ederek Düzcelileri yalnız bırakmadılar.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar