HEM TRAFİĞİ HEM HAVAYI RAHATLATACAK

Düzce’de trafiği rahatlatacak ve bir nebze de olsa hava kirliliğini azaltacak olan kuzey çevre yolu şekilleniyor. Hal kavşağına bağlanacak olan çevre yolunun  1560 metrelik kısmının asfaltı tamamlandı.

HEM TRAFİĞİ HEM HAVAYI RAHATLATACAK
19.11.2021 - 13:33
Güncelleme 19.11.2021 - 15:55
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi, şehrin trafik yükünün hafifletilmesi adına alternatif güzergahların hayata geçirilmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kuzeybatı Çevre Yolunu Hal Kavşağına bağlama çalışmalarının devam ettiği Fen Lisesi ile Hal Kavşağı arasındaki  Bin 560 metrelik yolun asfaltlama işlemi tamamlandı.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından alt yapıya yönelik, su, yağmurlama ve kanalizasyon hatlarını tamamlamasının ardından kısa süre önce Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol düzeltme ve asfaltlama çalışmalarına geçilmişti. 

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Bin 560 metrelik kısımda bitirilen çalışmaları Fen İşleri Müdürü Okan Kaltuğ ile birlikte inceleyen Başkan Özlü, “Kuzeybatı Çevre Yolunu Hal Kavşağına bağlayacak olan ikinci etapta çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.  Yolun tamamen bitirilmesi ile birlikte çok büyük bir açığı daha kapatarak trafik sirkülasyonunu şehir merkezinde bir nebze olsun hafifletmiş olacağız.  Aynı zamanda hava kirliliği ile mücadelemize de büyük katkı sağlayacak” dedi.HİZMETE GİRDİ
Fen Lisesi ile Hal Kavşağı arasında kalan Bin 560 metrelik bölümde çalışmaların tamamlandığını söyleyen Başkan Özlü, “Ekiplerimiz tarafından yapılan öz verili çalışmalarla asfaltlama işlemi kısa sürede tamamlanan yol, gece saatlerinden itibaren halkımızın hizmetine sunuldu. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar