MEDENİYETİN İLK ADIMI OLMUŞTUR

Düzce AK parti Milletvekili Ayşe Keşir Malazgirt Zaferi’nin 949’uncu ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümü için kutlama mesajı yayınladı. Milletvekili Keşir’in mesajı şu şekilde:

MEDENİYETİN İLK ADIMI OLMUŞTUR
26.08.2020 - 15:21

“Ecdadımızın, 1071’de Malazgirt Zaferi’yle başlattığı bu şanlı yürüyüş, Anadolu'da asırlar boyunca devam edecek bir medeniyetin ilk adımı olmuştur.

Anadolu’yu ebedi yurdumuz yapan kahraman ecdadımız, aynı inanç ve kudretle  30 Ağustos da “Ya istiklal ya ölüm” diyen bir komutan ve bir milletin, bağımsızlık için neleri göze alabileceğini tüm dünyaya ilan etmiştir. Bugün, Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, atalarımızdan aldığımız güç, inanç ve kararlılıkla Büyük Türkiye hedefimizden asla şaşmayacağız.

Bu vesileyle Ağustos ayını büyük zaferlerle milletimize armağan eden, büyük komutan Sultan Alparslan’ı, İstiklal Harbimizin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu toprakları bize vatan yapan kahraman ordumuzun tüm askerlerini, şehitlerimizi, gazilerimizi, rahmetle, minnetle yâd ediyorum.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar