MURAT CAYMAZ: ‘ANLAMAKTA ZORLANIYORUM’

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasına ilişkin sosyal medya hesabından görüşlerini dile getirdi.

MURAT CAYMAZ: ‘ANLAMAKTA ZORLANIYORUM’
18.09.2020 - 17:27

Caymaz şu görüşlere yer verdi:

“Düzce'yi çok seviyorum, ALLAH kısmet ederse yaşamımın kalan kısmını da burada geçireceğim. Fakat bazı konularda anlam veremediğim durumlar söz konusu oluyor.  Düzce'nin menfaatine yönelik yapılan çalışmalarda ne hikmetse olması gereken birlik ve beraberliği sağlayamıyoruz.

Evet yakın gündemdeki malum konu Düzcespor.

Takımın borç içinde olduğu dönemde, genel ekonominin durgun olduğu bir zamanda yapılan telkinler neticesinde Düzce'nin eşrafından bir heyet çıkıyor ve hiç bir beklenti olmadan Düzcespor' a sahip çıkarak yönetimi devralıyor. Gökhan Kapoğlu başkanlığında iyi bir yönetim kadrosu oluşturuluyor ve akabinde kısa bir zamanda Düzcespor'da olumlu bir atmosfer oluşuyor. Yönetiminden futbolcusuna, spor sever taraftarlardan yerel basın kuruluşlarına kadar herkes takıma sahip çıkmaya başlıyorlar. Oluşan bu atmosferle Düzcespor başarılarını katlayarak yol alıyor.

Derken gerekli olan manevi desteği arkasında hissedemeyen yönetim kurulu istifa kararı alıyor. Önceki yıllarda Düzcespor'da başkanlık yapmış bir yönetici olarak üzüntümü belirtmek isterim.

Elini taşın altına koyan, zamanını ayıran, parasını harcayan bu insanlara destek vermek bu kadar zor olmamalı. Şimdi kim sahip çıkacak Düzcespor'a ? Kısa vadede böyle başarılı bir yönetim kadrosu oluşturulması çok zor. Resmi kurumların omuzlarındaki yükü alarak kurumları rahatlatan ve bunun karşısında bir beklentisi olmayan insanların gönüllerini hoş tutmak neden zor olsun, neden destek verilmesin. Maalesef Düzce'de bu konuları anlamak gerçekten zor.

Ümit ediyorum ki Sayın Gökhan Kapoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri mevcut pozisyonu tekrar gözden geçirerek Düzcespor'a gönül veren Düzceli hemşehrilerimizin hayallerini tekrar canlandırmak adına istifa düşüncelerinden vazgeçerek takımın başına geçerler ve başarılı çalışmalarına kaldıkları yerden devam ederler.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar