KAPOĞLU’NUN EMEKLERİNE ŞAHİT OLAN BİRİYİM

Türkiyede ve Uluslararası platformlarda hizmet veren Uçar Grup sahibi Ertan Uçar Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlunun istifası etmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Düzcespora sağladığı sponsorluklar ile maddi destek olan Uçar Kapoğlu’nun istifasını yeniden gözden geçirmesini ve takımın başında kalmasını temenni etti.

KAPOĞLU’NUN EMEKLERİNE ŞAHİT OLAN BİRİYİM
22.09.2020 - 10:42

Ertan Uçar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Başkan olduğu günden itibaren Düzce ve ilçelerinde farklı bir heyecan yaratan, saha içinde ve dışında yaptığı yeniliklerle ve transferlerle şehrin bütün renklerini tribünlere çekerek taraflı tarafsız bütün spor kamuoyunun haklı takdirini kazanan Gökhan Kapoğlu’nun Düzcespor Başkanlığından istifa etmesi büyük bir kayıptır.

Ekip arkadaşlarıyla birlikte Düzcespor’un başarısı için ortaya koyduğu emeğe şahit olan biriyim. Doğup büyüdüğü şehrin takımını daha üst liglere çıkarmak için parasını ve enerjisini ortaya koyan böylesi vizyon sahibi ve iddiası olan bir insanı kaybetmek Düzce için büyük bir kayıptır.Pazar günü oynadığı sezonun ilk müsabakasını kendi evinde net bir skorla kazanarak lige iyi bir başlangıç yapan Düzcesporun, grubunda şampiyonluğa ulaşması için şehrin bütün paydaşlarının sağduyu ile hareket etmesi en büyük dileğimdir.  Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi,Düzcenin Milletvekilleri,sözü geçen iktidar mensupları ve  Düzceli İş insanlarının bir araya gelerek başkanın göreve devam etmesi adına girişim başlatmaları ve bir çıkış yolu bulmaları Düzce’nin,Düzcespor’un ve kendilerinin yararına olacaktır “

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kemal kaya
    Kemal kaya
    23.09.2020 11:28

    Aynen katılıyorum

Resmi İlanlar