KAPOĞLUNDAN 18 MART MESAJI

Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, Çanakkale Geçilmez sözünü tarihe altın harflerle yazdıran kahramanlığın destanı olan Çanakkale Zaferi’ni kutladı.

KAPOĞLUNDAN 18 MART MESAJI
17.03.2021 - 10:46

Kapoğlu, “Türk bağımsızlık tarihinde ayrı bir anlamı olan, Çanakkale Geçilmez’ sözünü tarihe altın harflerle yazdıran, kahramanlığın destanı olan Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Milletimizin birliğinin ve bütünlüğünün en önemli simgelerinden biri olan Çanakkale Zaferi bir azmin ve inancın zaferidir. Çanakkale’de, vatanı uğruna canlarını ortaya koyarak imkansızı başaran binlerce isimsiz kahramanımız ilelebet milletimizin gönlünde yaşamaya devam edecektir. Bugün bizlere düşen görev, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve bizlere emanet edilen bu kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir.

Bu duygularla, büyük bir imanın, muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan Çanakkale Zaferi’nin 105. yılını kutlarken, ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ebediyete intikal eden kahramanlarımızı ve vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar