DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

CHP Düzce İl Başkanı Semih Çemşit, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir” dedi.

 DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ
23.11.2021 - 14:18
Güncelleme 23.11.2021 - 18:18
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

CHP İl Başkanı Semih Çemşit, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Cemşit açıklamasında, “Geleceğin teminatı çocuklarımızı emanet ettiğimiz, büyük gayretlerle onları yarınlara hazırlayan, onların her alanda gelişimlerinde büyük rol oynayan ve bunun için her türlü fedakarlığı gösteren siz değerli öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Bizler biliyoruz ki, bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Bu vesile ile toplumumuzun aydınlık yüzü, ışığın kaynağı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi. CENGİZ KELEŞ


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar