RUH SAĞLIĞI GÜNÜNDE EĞLENDİLER

Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü organizasyonunda, 12 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla, Müdürlüğe bağlı Özel Akçakoca Anka Bakım Merkezinde etkinlik düzenledi.

RUH SAĞLIĞI GÜNÜNDE EĞLENDİLER
13.10.2021 - 17:29
Haber Merkezi
117
0

Halkın ruh sağlığı ve hastalıkları konusunda aydınlatılmasına hizmet etmek üzere oluşturulan Dünya ruh sağlığı gününde, ruh sağlığının insan yaşamındaki önemi temel alındı. Bu özel günde, toplumla yeterince ilişki kuramayan yaşamlarını sürdürecek sosyal beceri ve mesleki uğraşılardan yoksun kalan ruh sağlığı hastalarının tedavi takip ve sosyal yaşam ve beceri etkinlikleri düzenleniyor.

Bu kapsamda, Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü organizasyonunda, Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla, Müdürlüğe bağlı Özel Akçakoca Anka Bakım Merkezinde bir etkinlik düzenledi. Hastalar ve bakım merkezi personelinin bir araya geldiği etkinlikte, pastalar yendi, şarkılar söylendi, keyifli bir gün geçirildi.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.