KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI

Yeni kurulmasına rağmen kısa sürede adını herkese duyuran, Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü büyük başarılara imza atıyor.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI
26.11.2021 - 13:01
Haber Merkezi

Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hatun Albayrak Ankara’da gerçekleştirilen BGL Play Out Eleme maçları ve takımın genel durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Albayrak yaptığı açıklamada, Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde İlk maçta deplasmanda Altınel Spor Kulübüyle karşı karşıya geldiklerini ve bu müsabakadan 39-105 galip ayrıldıklarını dile getirirken, ikinci gün ise Ankara Spor Salonu’nda BGL Play-Out Elemelerinde Karşıyaka Çarşı Koleji’ni 92-39 mağlup ederek BGL Play-Out elemelerine güzel bir başlangıç yaptıklarını aktardı.

Albayrak, ‘’ Müsabakaların oynandığı 3. günde İstanbul Yıldızları’nı 83-60, 4. günde Kutup Yıldızı’nı 71-54 yenerek BGL’ye doğru büyük bir adım attık. Mutlu sona ulaştık artık ve hak ettiğimiz yerdeyiz. Düzce’nin ve Düzcelinin buna ihtiyacı vardı.’’ dedi.

Albayrak, ‘’Düzceli iş insanı ASSAN/ASSAV Savunma Sanayi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve BITEXEN Düzcespor Başkan Vekili Erkan Seçkin’e, Ankara’da bulunduğumuz süre içerisinde bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz.’’ ifadelerini kullandı.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar