MOTİVASYON BOZULDU

MOTİVASYON BOZULDU
18.11.2021 - 12:02
Haber Merkezi

3. Lig 2. Grupta oynanan maçlar saat 13:00’de başlarken Bayrampaşaspor - BITEXEN Düzcespor müsabakası saat 13:45’de başladı. Müsabakanın saatler öncesinde eşgüdüm toplantısında her iki takımın oyuncu grubunun, teknik ekibin ve hakemlerin test sonuçları tek tek belirlendi. Maçın orta hakemin pozitif olduğu gözlerden kaçtı dendi. Maçın hakeminin bile kendi raporuna bakmadığı bilgisine ulaşıldı. Her iki takım da müsabakaya hazırlanırken maçın orta hakeminin pozitif olduğunu anlayan komite apar topar TFF ile görüştü. TFF Pendik ilçesinden bir hakemle iletişime geçerek maçın oynanmasını sağladı. Saat 12:00’de sahaya ısınmak için çıkan iki takım maç 45 dakika geç başlayınca saat 13:30’da ısınmak için tekrar sahaya çıkmak zorunda kaldı. Müsabakanın 45 dakika geç başlaması her iki takımın da motivasyonunu bozdu.

BITEXEN Düzcespor maçın ikinci yarısında oyunu tek kaleye çevirdi ama çok net pozisyonları değerlendiremedi.

Müsabakayı izleyen spor adamlarının maçın 45 dakika geç başlama kararına ‘skandal karar’ açıklamasında bulundu ve ‘müsabaka ertelenmeliydi’ denilmesine karşı müsabakanın oynanmasını eleştirdiler. Maç başlamadan her iki kulüp başkanı da müsabakanın ertelenmesini istemesine rağmen TFF’nin maçın oynanması yönünde ısrarcı oldu.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Numan
  Numan
  19.11.2021 10:01

  TFF bu maçı oynatmakla çok büyük hata yapmış duyduğumuz 2 oyuncumuz sakatlanmış ayıptır ya..

 • Serhat
  Serhat
  18.11.2021 20:07

  Yazıklar olsun TFF ye bir maçı 1 saat bekletiyorsun oyuncuları 2-3 defa ısın bekle,ısın bekle yaptırıyorsun 4. Hakemine güvenmiyorsun takımların tüm motivasyonunu bozuyorsun sonra da tekrar ısındırmasan HAYDİ OYNA DİYORSUN yazık yazık başarılar DÜZCEM sonuna kadar seninleyiz..

Resmi İlanlar