TÜM GRUPLARIN DEĞERLENDİRMESİ

Düzce 1. Amatör Küme’de maçlar 3 grupta oynanırken 2 hafta geride kaldı. Müsabakaların centilmence geçmesi izleyenleri sevindirdi. 1. Amatör A grubunda alınan sonuçlarda Sancakspor 3 -Karaçalıspor 0, Uluçınar 1- Hacıyakup 0, Düzce Başakşehirspor 1- Taraşspor 1, Özsüt Avlayanspor 2 - Kıyıköyspor 2. Bu sonuçlara göre Taraşspor ve Düzce Başakşehir takımları 4 puan ile 1 ve 2. sırada yer alıyorlar.

TÜM GRUPLARIN DEĞERLENDİRMESİ
30.11.2021 - 09:45
Güncelleme 30.11.2021 - 10:11
Haber Merkezi

Düzce 1. Amatör B grubunda alınan sonuçlar İçmelerspor 1- Çiftlik Gençlikspor 3, Gümüşova Belediyespor 1- Düzce Gençlerbirliği 0,Yazıpınarspor-Kuyudüspor 1, Pırpır Gençlikspor 2- Dadalıspor 0. Bu grupta Pırpırspor 6 puana ulaşırken, Dadalıspor 4 puan ile 1 ve 2. sırada yer aldılar.

Düzce 1. Amatör C grubunda ise Beyköy Gençlikspor 2 - Kutlu Köyü Gençlikspor 2, Koçyazıspor 0 - Ağa Mahallesi Gençlikspor 2. Bu grupta Düzce Modern Eğitimcilerspor ve Ağa Mahallesi Gençlikspor iki maçta 6 puan ile 1 ve 2. sırada yer aldılar. Bu grupta Pandul İnşaat Elmacıkspor 1 maçta 3 puan aldı. Grubun favori takımları Pandul İnşaat Elmacıkspor olarak gösteriliyor. 1. Amatör maçlarına önümüzdeki hafta devam edileceği açıklandı. Düzce 1. Amatör B grubunda favori takım Pırpır Gençlikspor A grupta favori takımlar Taraşspor, Düzce Başakşehirspor, Uluçınarspor ve Hacıyakup takımları gösteriliyor.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar