Taraftardan TFFye Teşekkür

Türkiye Futbol Federasyonu Düzcesporu yakından ilgilendiren 2. ve 3. lig ile ilgili kararını akşam saatlerinde açıklaması Düzcede spor camiasını sevindirdi. Taraftar "Bekle bizi 2. Lig Düzcespor geliyüor" nidaları atmaya başlayarak, TFFye teşekkür etmeyi de unutmadı.

Taraftardan TFFye Teşekkür
25.06.2020 - 22:19

TFF Düzcespor'u da yakından ilgilendiren 2. ve 3. liglerin başlayıp başlamayacağı yönündeki sis perdesini kaldırdı. Liglerin kesin olarak 18 Temmuz tarihinde başlayacağı TFF tarafından resmen duyuruldu. 

TARAFTAR MEMNUN
Özlemle ligin kalan maçlarının tamamlanacağı tarihi bekleyen Düzcespor taraftarlarını da tatlı bir heyecan sardı. Takımların hakkının gasp edilmesinin önüne geçen TFF'ye teşekkür eden Düzcespor sevdalıları şimdi 18 Temmuz tarihinde maçların yeniden oynanacağı günü beklemeye başladı. 
KIRMIZI LACİVERTLİLER ZİRVEYİ ZORLAYACAK
1 Haziran’da tekrar top başı yapan Kırmızı Lacivertli ekip Ligin 2. Yarısı gösterdiği performansı devam ettirmekte kararlı. İç ve Dış sahada 13 maçtır yenilgi yüzü görmeyen Düzcespor sıralamada 6. Sırada yer alıyor. Düzcespor'da ilk hedef yeniden playoff potasına girip ardından da zirveyi yakalamak olacak. Spor camiası bu yıl Düzcespor'dan oldukça umutlu. Düzcespor'un 2. lige ya direk, ya da play-off ile çıkmasına kesin gözüyle bakıyor. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar