VALİ VE KAYMAKAMLARIN TAKİBİNDE OLACAK

Düzce'de yüz yüze eğitimin sorunsuz sürdürülebilmesi Vali ve Kaymakamların takibinde olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüz yüze eğitime devam edileceğini belirterek, “Sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi hususunda gereken her türlü tedbiri alıyoruz” dedi.

VALİ VE KAYMAKAMLARIN TAKİBİNDE OLACAK
12.10.2021 - 19:31
Güncelleme 15.10.2021 - 15:35
Haber Merkezi
304
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve 50 Ar-Ge Merkezi’nin Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının, sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi hususunda gereken her türlü tedbiri aldığını söyledi.

İllerde mülki idare amirlerinin konuyu yakından takip ettiğini belirten Erdoğan, " Velilerimizin ve okul aile birliklerimizin de yüz yüze eğitimin sürdürülebilmesi için samimi gayret gösterdiklerini görüyoruz. Eğitimin tüm paydaşlarında oluşan bu mutabakat ve işbirliği ruhundan biz de büyük bir memnuniyet duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

GAYRETLERİ ARTIRALIM

Erdoğan, " Sürecin başarısı için tedbirlere uyum başta olmak üzere her konudaki gayretlerimizi biraz daha artırmamız gerekiyor. İnancımıza göre, takdir tedbire mani değildir. Salgınla mücadelede bilimin ve tıbbın sunduğu araçlardan faydalanmak, hem insan hem de Müslüman olarak bizim görevimizdir. Aşılamadaki eşikleri hızla aşarak toplumsal bağışıklığı ne kadar çabuk sağlayabilirsek önümüzdeki kış aylarında o derece rahat ederiz. Diğer türlü havaların soğumasıyla beraber sıkıntılarımızın artmasına engel olamayız. Bu konuda tüm vatandaşlarımızın gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum." dedi.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.