BITEXEN DÜZCESPOR SOSYETE VE KUMAŞ PAZARI İLGİ GÖRÜYOR

BITEXEN Düzcespor sosyete ve kumaş pazarı bu cuma da Düzcelilerin ilgi odağı oldu. her hafta kurulan pazarda vatandaşlar kendilerine gerekli her ürünü rahatça ve kesesine göre bulabiliyor.

BITEXEN DÜZCESPOR SOSYETE VE KUMAŞ PAZARI İLGİ GÖRÜYOR
22.10.2021 - 15:50
Güncelleme 22.10.2021 - 16:09
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

2 yıldır yaşanan pandemi dolayısıyla kan kaybeden esnafa nefes olmak hem de BITEXEN Düzcespor'a gelir sağlamak amacıyla  kurulan sosyete ve kumaş pazarı bu cuma da büyük ilgi gördü.

Pazarda her hafta yoğunluk yaşanırken, artan ürün çeşitliliği de vatandaşlar için alternatif alışveriş imkanı sağlıyor. Artık kumaş çeşitlerinin de yer aldığı pazardan hem esnafların  hem de vatandaşların oldukça memnun kaldığı görülüyor.

Her hafta cuma günü eski film platosu alanında kurulan sosyete pazarında Düzceliler, giyim ve ev ürünlerinde her bütçeye uygun alışveriş yapma imkanı bulurken, sosyete pazarının ger geçen hafta ilgininarttığı gözlerden kaçmadı.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar