LEVENT BÖREK AÇILDI

Lezzeti 1968’den beri uzayıp giden Levent Börek, Düzce’de yeni şubesi ile hizmete başladı.

LEVENT BÖREK AÇILDI
18.11.2021 - 14:09
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce’de Camikebir Mahallesi Hafız Hasan Efendi Caddesinde hizmete başlayan Levent börek Düzceliler tarafından ilgiyle karşılandı.

Açılışı gerçekleşen Levent Börek, müşterilerine 5 çeşit börek sunmasının yanında; kahvaltı ve tatlı çeşitleriyle de hizmet veriyor.

Vatandaştan gelen talebin oldukça iyi olduğunu vurgulayan Düzce Levent Börek İşletme Sahibi Muzaffer Konca, ‘’Düzce’de böyle bir eksiklik olduğunu düşündük. Halktan gelen talepleri dinledik ve Levent Böreği açmaya karar verdik.

Bu talep ve ihtiyaç dolayısıyla burayı açtığımız için, vatandaştan da ilgi gördük. Levent börek olarak 5 çeşit börek hazırlayıp müşterilerimize sunuyoruz. Böreklerimizin dışında kahvaltı servisi, tatlı ve kahve seçeneklerimizde mevcut. Düzceli vatandaşlarımız Levent Böreği şimdiden çok sevdi.

Özellikle pastırmalı ve peynirli böreğimiz ilgi görüyor. Bizde bundan dolayı oldukça mutluyuz. Tüm Düzcelileri Levent Böreğe bekliyoruz. Vatandaşlarımızı burada ağırlamaktan mutluluk duyarız.’’ ifadelerini kullandı.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar