BEYAZAY DERNEĞİNİ KUSURSUZ KAFEDE ZİYARET ETTİ

Düzce İl Müftüsü Rüstem Can 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Düzce Beyazay Derneğini ziyaret etti!.

BEYAZAY DERNEĞİNİ KUSURSUZ KAFEDE ZİYARET ETTİ
3.12.2021 - 12:07
Haber Merkezi

Düzce İl Müftüsü Rüstem Can, beraberinde Müftü yardımcıları Derya Topalcık, Talha Demirkaya, Şube müdürü Ahmet Şentürk, Murakıp Hamit Taş ile birlikte 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Düzce Beyazay Derneğini Kusursuz Kafede ziyaret etti. 

Ziyarette Beyazay  Derneği Genel Merkez yönetim kurulu üyesi  Nurullah Çelebi, Düzce Beyazay yönetim kurulu üyeleri İlhami Atasever, Murat Çimen ve Aziz Çetin hazır bulundular.

Beyazay Düzce Yönetim kurulu başkanı Nurullah Çelebi de Müftü Can ve ekibinin yaptığı ziyaretten çok memnun kaldığını dile getirdi. 

Kusursuz Kafe’de yapılan ziyarette Düzce İl Müftüsü Rüstem Can  3 Aralık Dünya Engelliler gününün önemli bir gün olduğunu, engellilere karşı görevimizi yerine getirmemiz gerektiğini, Peygamber efendimizin engellilere verdiği değeri ve önemi dile getirdi.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar