MİNİKLERİ UNUTMADILAR

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği, engelli çocukları unutmadı. Dernek Başkanı Reşit Kurt ve beraberindeki dernek üyeleri ev ev gezerek minik çocuklara hediye dağıttı.

MİNİKLERİ UNUTMADILAR
4.12.2021 - 10:36
Güncelleme 4.12.2021 - 10:37
Haber Merkezi

Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği, engelli miniklere yönelik bir etkinlik düzenledi. Etkinlik sırada ev ev gezerek minik çocuklara hediye ve çiçek dağıtıldı.

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, ‘’Umut hiç bitmeyen bahar mevsimidir. İçine karda yağar fırtınada kopar ama çiçekler hep açar Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği sayesinde. Diyorlar ki özel insanlarımızın yaşadıkları sorunlar sadece kendilerinin değil çevrenin toplumun tüm insanların sorunudur. Bugüne kadar özel insanlarımıza nasıl sahip çıktıysak bundan sonrada çalışmalarımız ve desteğimiz devam edecektir. 3 Aralık Engelliler Günü için özel çocuklarımızı ev ev gezerek ziyaret ettik. Onlar için hazırladığımız hediyelerimizi ve çiçeklerimizi verdik. Bizler için özel çocuklarımızın yüzündeki tebessümün sebebi olmak her şeye bedel.’’ şeklinde konuştu.


Editör: Y. Şentürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.duzceninsesi.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar